Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 18 Aug
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…
Tue 15 Sep
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…
Tue 20 Oct
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…
Tue 17 Nov
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…
Tue 15 Dec
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 16 Jun
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva
Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…   Les mer  
Tue 19 May
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Annet   Klubbhuset i Gruva
Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…   Les mer  
Tue 21 Apr
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva
Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…   Les mer  
Tue 24 Mar
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte i Melhus IL
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva
Vanlige årsmøtesaker - egen…   Les mer  
Tue 25 Feb
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Annet   Klubbhuset i Gruva
Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline